SPECIALS & SET BOXES : Village Fruits Mt Eliza

SPECIALS & SET BOXES(14)More

STRAWBERRIES 2 FOR $5

$5.00  ea

Berries

Item Total

$5.00

Berries

Picture of STRAWBERRIES 2 FOR $5
$5.00
Adding
$5.00

TYRRELLS SEA SALT CHIPS 2 FOR $7

$7.00  ea

Snack Foods

Item Total

$7.00

Snack Foods

Picture of TYRRELLS SEA SALT CHIPS 2 FOR $7
$7.00
Adding
$7.00

ASPARAGUS BUNCH 3 FOR $5

$5.00  ea

SPECIALS & SET BOXES

Item Total

$5.00

SPECIALS & SET BOXES

Picture of ASPARAGUS BUNCH 3 FOR $5
$5.00
Adding
$5.00

APE SNACKS BOX ORIGNIAL

$22.00  ea

Snack Foods

Item Total

$22.00

Snack Foods

Picture of APE SNACKS BOX ORIGNIAL
$22.00
Adding
$22.00

VILLAGE FRUITS DAIRY FREE PESTO 350GM

$8.99  ea

Condiments

Item Total

$8.99

Condiments

Picture of VILLAGE FRUITS DAIRY FREE PESTO 350GM
$8.99
Adding
$8.99

BLUEBERRIES 3 FOR $12

$12.00  ea

Berries

Item Total

$12.00

Berries

Picture of BLUEBERRIES 3 FOR $12
BLUEBERRIES 3 FOR $12
$12.00  ea
$12.00
Adding
$12.00

BLUEBERRIES 2 FOR $10

$10.00  ea

Berries

Item Total

$10.00

Berries

Picture of BLUEBERRIES 2 FOR $10
BLUEBERRIES 2 FOR $10
$10.00  ea
$10.00
Adding
$10.00

VILLAGE FRUITS HOME MADE PESTO 350GM

$8.99  ea

SPECIALS & SET BOXES

Item Total

$8.99

SPECIALS & SET BOXES

Picture of VILLAGE FRUITS HOME MADE PESTO 350GM
$8.99
Adding
$8.99

THAT'S AMORE MOZZARELLA 250G

$6.50  ea

SPECIALS & SET BOXES

Item Total

$6.50

SPECIALS & SET BOXES

Picture of THAT'S AMORE MOZZARELLA 250G
$6.50
Adding
$6.50

VF TASTY CHEESE 200g

$4.00  ea

SPECIALS & SET BOXES

Item Total

$4.00

Approximate Weight per Item: 0 g

SPECIALS & SET BOXES

Picture of VF TASTY CHEESE 200g
$4.00
Adding
$4.00

$35 PRODUCE BOX

$35.00  ea

SPECIALS & SET BOXES

Item Total

$35.00

SPECIALS & SET BOXES

Picture of $35 PRODUCE BOX
$35 PRODUCE BOX
$35.00  ea
$35.00
Adding
$35.00

COOLART ESTATE 2 FOR $30

$30.00  ea

Item Total

$30.00

$30.00
Adding
$30.00

CORN 2 FOR $3.00

$3.00  ea

Item Total

$3.00

CORN 2 FOR $3.00
$3.00  ea
$3.00
Adding
$3.00

JONQUILS 3 FOR $10

$10.00  ea

In Store Price: $10.00 / Ea

Item Total

$10.00

JONQUILS 3 FOR $10
$10.00  ea
$10.00
Adding
$10.00

WOODCO IRON BARK 14KG

$15.00  ea

Item Total

$15.00

WOODCO IRON BARK 14KG
$15.00  ea
$15.00
Adding
$15.00

WOODCO KINDLING 7KG

$15.00  ea

Item Total

$15.00

WOODCO KINDLING 7KG
$15.00  ea
$15.00
Adding
$15.00